کشمش پلویی درجه ۳ که موجب قتل دو بازیگر معروف شد

کشمش پلویی درجه ۳ یک غذای سالم و خوشمزه برای افزودن به رژیم غذایی است. کشمش منبع خوبی از مواد مغذی ضروری، مواد معدنی و انرژی به شکل کالری و قند است.

کشمش خود یک میان وعده سریع و ساده در طول روز درست می کند. مردم می توانند از آنها به عنوان رویه ماست یا غلات استفاده کنند و همچنین می توانند آنها را در بسیاری از محصولات دیگر مانند محصولات پخته شده، مخلوط دنباله دار و گرانولا بگنجانند.

فواید
کشمش می تواند به هضم غذا کمک کند و با سلول های سرطانی مبارزه کند.
کشمش می تواند یک مکمل مفید و مفید برای رژیم غذایی باشد.

کمک به هضم

کشمش ممکن است یک راه ساده برای کمک به حفظ سلامت دستگاه گوارش باشد. کشمش حاوی فیبرهای محلول مفیدی است که بدن را به مدفوع می بخشد و به عبور آن از روده کمک می کند. این ممکن است به بهبود هضم و ترویج منظم کمک کند.

جلوگیری از کم خونی

کشمش ممکن است در پیشگیری از کم خونی نقش داشته باشد. آنها حاوی مقادیر خوبی از آهن، مس و ویتامین هایی هستند که برای ساخت گلبول های قرمز خون و حمل اکسیژن در سراسر بدن ضروری هستند.

کشمش

از اسیدیته زیاد جلوگیری کنید

کشمش حاوی مقادیر قابل توجهی مواد معدنی مفید مانند آهن، مس، منیزیم و پتاسیم است. اینها مواد معدنی قلیایی یا اساسی در مقیاس pH هستند و ممکن است به تعادل سطح اسیدیته در معده کمک کنند.

ریسک کمتر عوامل خطر بیماری قلبی

مطالعه‌ای که در Postgraduate Medicine ارسال شده است، نشان می‌دهد که خوردن منظم کشمش ممکن است به کاهش عوامل خطر قلبی عروقی، مانند فشار خون، در مقایسه با سایر تنقلات کمک کند. این به این دلیل است که کشمش یک غذای کم سدیم است که همچنین حاوی منبع خوبی از پتاسیم است که به آرامش رگ‌های خونی کمک می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.