آموزش بافت اسکاج فانتزی جدید

یکی از مواردی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه خانم های خانه دار قرار گرفته است، تهیه اسکاج فانتزی می باشد. اسکاج فانتزی جدید طراحی بسیار زیبایی دارد و در رنگ‌های متنوعی می توانید آن را درست کنید. برای آموزش دیدن و تهیه این گونه اسکاج ها می توانید به سایت های معتبر آموزشی مراجعه نمایید. همین طور می توانید به صورت حضوری به مربیان مراجعه نمایید و طرز بافت این نوع از اسکاج ها را یاد بگیرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آموزش بافت اسکاج فانتزی جدید

آموزش بافت اسکاج فانتزی

آموزش بافت اسکاج فانتزی

برای تهیه بافت اسکاج فانتزی می‌توانید از میل و یا قلاب استفاده کنید. این روش برای افرادی است که می‌خواهند اسکاج خود را به وسیله دست تهیه نمایند. البته افراد دیگری که می خواهند به عنوان یک کار خانگی به تهیه اسکاج بپردازند، بهتر است که از دستگاه های بافتنی برای این منظور استفاده نمایند تا بتوانند در مدت زمان کمی حجم زیادی از اسکاج ها را تهیه کنند.

اگر بخواهید اسکاج را با استفاده از قلاب تهیه کنید، ابتدا باید به اندازه دلخواه زنجیره بزنید. معمولاً زنجیره ها بین ۵ تا ۱۰ عدد است. سپس می توانید آن را گرد کنید و با استفاده از پایه بلند و یا پایه کوتاه بافت خود را ادامه دهید. البته در برخی از مواقع می‌توانید با کشباف زدن محصول خود را زیبا تر نمایید. محصول گفته شده به صورت گرد بالا می آید و شما هر اندازه که خواستید می توانید آن را ادامه دهید. بعد از اینکه اسکاج گرد شما درست شد، می توانید روی آن را به وسیله گل های زیبا بافتنی تزیین نمایید. البته روش دیگری نیز برای زیباتر کردن اسکاج ها وجود دارد و آن این است که از رنگ های متفاوت استفاده نمایید و آن را به صورت رنگین کمانی بالا بیاورید.

اسکاج هایی که با استفاده از دو میل تهیه می شوند، ظریف تر می باشند. اینگونه اسکاج ها معمولاً به صورت مربعی و مستطیلی و حتی مثلثی تهیه می‌شود. برای تهیه این گونه اسکاج ها نیز می توانید بین ۱۵ تا ۱۰ دانه سر بیاندازید و سپس به صورت ساده و کش بافی بافت خود را ادامه دهید. البته در بین بافت می تواند با استفاده از خلاقیت خود گل‌های زیبای قرار دهید. همچنین می‌توانید رنگ‌های متنوعی را در کار خود استفاده نمایید تا اسکاج شما زیباتر شود.

روش دیگر که برای تهیه اسکاچ های فانتزی به کار برده می شود، استفاده کردن از دستگاه های بافتنی است. اینگونه دستگاه ها بافت بسیار ریزی دارند و به شما محصول نرم و زیبایی ارائه می دهند که معمولاً برای مشاغل خانگی کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. تهیه اسکاج ها در حجم انبوه و زیاد باعث رونق اقتصادی برای خانم های خانه داری می شود که سرپرستی یک خانوار را بر عهده دارند. قیمت اسکاج فانتزی نسبت به سایر اسکاج ها کمی بالاتر است.

تهیه اسکاج فانتزی به هر سه روش گفته شده در بالا امکان پذیر می باشد و شما می توانید آن را به راحتی در خانه تهیه کنید. البته تهیه اسکاج فانتزی کاملاً به خلاقیت و سلیقه خود فرد بستگی دارد. برخی از افراد اسکاج های بزرگ و نرم را بیشتر می‌پسندند و برخی دیگر از اسکاچ های کوچک و زیبا استقبال بیشتری می نمایند. شما می توانید با توجه به سلیقه و کارایی که اسکاج برای شما دارد، به تهیه این محصول بپردازید.

اسکاج های فانتزی جدید بیشتر برای نوعروسان کاربرد دارد و در تهیه جهیزیه آن‌ها به کار برده می شود. البته برای خانم های خانه دار نیز که نیازمند به محصولی نرم هستند تا بتوانند با استفاده از آن قابلمه ها و ماهیتابه تفلون و سرامیک خود را بدون خط و خش تمیز نمایند، نیز کاربرد دارد. برای تهیه اسکاج های فانتزی از کامواهای مخصوصی استفاده می شود این گونه کامواها درخشش خاصی دارد و به سرعت با بافتن بالا می آیند و رنگ های متنوع این کاموا ها باعث می شود تا شما بتوانید اسکاج هایی با رنگ های متنوع تولید کنید.

تهیه اسکاج های فانتزی در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و بانوان خانه دار برای زیباتر کردن محیط آشپزخانه خود از این گونه اسکاج ها استفاده می نمایند. همچنین اینگونه اسکاج ها مایع ظرفشویی بسیاری را به خود جذب می‌کند و باعث تمیز تر شدن ظرف ها می شود. البته استفاده کردن از این گونه اسکاج ها برای تمیز نمودن روشویی و ظرفشویی کاربرد زیادی دارد. به دلیل ساده بودن تهیه ان گونه اسکاج ها می توان زمانی که آن‌ها کثیف و آلوده شدند ،آن‌ها را به راحتی دور بیندازیم و یکی دیگر از آن‌ها را با طرحی نو و جدید تهیه کنید و از آن در آشپزخانه خود استفاده نمایید.

اسکاج فانتزی جدید

اسکاج فانتزی جدید

اسکاج فانتزی جدید را می‌توانید به صورت انبوه و عمده خریداری نمایید. همچنین می توانید آن را در خانه خود تهیه نمایید و به اقتصاد خانه تان کمک نمایید. در هر صورت تهیه اسکاج های فانتزی برای شستن ظروف مهم تلقی می‌شود. اسکاج های فانتزی که به صورت انبوه به فروش می‌رسد، قیمت بسیار مناسب تری دارد. این در حالی است که اسکاج های که به صورت دانه ای به فروش می‌رسد، قیمت بیشتری را دارا هستند.

شما می توانید این نوع اسکاج ها را به صورت حضوری از فروشگاهها خریداری نمایید. همچنین می توانید این محصول را به صورت غیر حضوری از فروشگاه های معتبر اینترنتی تهیه کنید. در روش اینترنتی و غیر حضوری شما با مراجعه به فروشگاه ها، اسکاج مورد نظر خود را همراه با طرح و رنگی که مد نظرتان است ،در سبد کالای خود اضافه می نمایید و بعد از پرداخت هزینه آن، این محصول را درب منزل تحویل می گیرید.

در این روش علاوه بر اینکه می توانید اسکاج های زیادی را که متنوع در رنگ و طرح هستند، ببینید در هزینه‌های جانبی خود همانند رفت و برگشت و زمان نیز صرفه جویی می کنید. خرید این محصول به صورت حضوری باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید به محصول دست بزنید و جنس آن را از نزدیک مشاهده نمایید. برخی از کامواهایی که برای تهیه اسکاج به کار برده می شود، خشن هستند و باعث خط و خش بر روی تفلون می‌شود. اینگونه اسکاج ها چندان طرفداری ندارد. در حالی که برخی دیگر از آن‌ها از الیاف نرم استفاده شده است که باعث تمیزی بیشتر ظروف می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.